twitter   facebook   rss

Sponsoren


JK Productions


Amarant Groep


Runnersworld Tilburg


Codediggers


Heerkens van Bavel


Interesse

Wedstrijden



close
Loading...


Uitslagen jeugd indoor

15 jan 2013

De Indoorwedstrijd voor de jeugd van Attila van afgelopen zondag is heel goed verlopen. Met meer dan 250 deelnemers was het druk maar de ca. 50 vrijwilligers wisten de wedstrijd in goede banen te leiden. Waar nodig hielpen ook van andere verenigingen mensen mee. Het tijdschema kon goed gevolgd worden zodat het mogelijk bleek om aan het eind van de middag nog 35m horden te lopen. Een wel heel ongewoon onderdeel waar veel atleten enthousiast aan meededen. Twintig G-atleten zorgden voor een bijzondere sfeer want op een reguliere wedstrijd zie je niet vaak een rolstoelster kogelstoten. Een officieus wereldrecord hoogspringen voor Stijn Hendrickx bij de B-pupillen is ook niet alledaags. Niemand ging met lege handen naar huis, sommigen met een prijs, de G-atleten met een herinneringsmedaille en de overige deelnemers met een herinneringsvaantje.

Rene Korstanje
Ad Rasenberg

Opmerkingen betreft de uitslagen kunnen gestuurd worden naar: indoor@av-attila.nl

PS: Uitslagen van de 35m horden staan apart helemaal onderaan.

 

Uitslagen Indoor Attila

13-01-2013

Versie: 17-01-2013 (20:00)

Jongens pupillen B

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
24 Jens de Wilde 2004 5.81 1.20 5.20 698 ptn       Download je diploma!
197 Stijn Hendriks 2004 5.98 1.35 6.05 650 ptn       Download je diploma!
84 Tim Pelkmans 2004 6.49 1.05 4.82 523 ptn       Download je diploma!
127 Tim Klein 2004 6.58 1.20 6.54 502 ptn       Download je diploma!
4 Bart Beerens 2004 6.65 0.95 4.58 487 ptn       Download je diploma!
52 Tygo Naafs 2004 6.66 1.05 5.70 484 ptn       Download je diploma!
242 Martijn Gulickx 2004 6.67 0.95 4.15 482 ptn       Download je diploma!
214 Jules Karremans 2004 6.75 0.90 3.43 465 ptn       Download je diploma!
180 Yorick Brethouwer 2004 6.75 1.10 5.38 465 ptn       Download je diploma!
86 Bram Marijnissen 2004 6.77 1.05 4.45 461 ptn       Download je diploma!
146 Max Kreeft 2004 6.81 1.05 3.94 452 ptn       Download je diploma!
227 Merijn Ambachtsheer 2004 6.82 1.05 4.53 450 ptn       Download je diploma!
71 Thymen van Zon 2004 7.09 0.80 3.31 396 ptn       Download je diploma!
173 Finn Lodders 2004 7.20 0.95 3.89 375 ptn       Download je diploma!
87 Guus Guikink 2004 7.26 0.80 3.45 364 ptn       Download je diploma!
131 Joep Spijkers 2003 7.28 0.90 4.49 360 ptn       Download je diploma!
208 Martijn Broers 2004 7.37 0.90 3.38 344 ptn       Download je diploma!
135 Bram Elema 2004 7.42 0.80 2.80 335 ptn       Download je diploma!
85 Rens Romgens 2004 7.49 1.05 5.19 323 ptn       Download je diploma!
186 Dennis Leemans 2004 7.65 0.80 3.84 296 ptn       Download je diploma!
202 Maarten Rooseboom 2004 7.93 0.80 2.79 251 ptn       Download je diploma!
136 Matthijs Slangen 2004 7.98 0.70 3.02 243 ptn       Download je diploma!

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
47 Hanna van Baast 2004 6.35 1.00 5.86 1295 ptn       Download je diploma!
45 Marjolein Bogers 2004 6.48 1.10 4.24 1228 ptn       Download je diploma!
30 Anne de Jong 2004 6.64 1.05 4.08 1144 ptn       Download je diploma!
59 Jitske 't Hart 2004 6.71 1.00 4.50 1122 ptn       Download je diploma!
215 Barbara Karremans 2004 6.45 0.90 3.56 1036 ptn       Download je diploma!
91 Nine Fransen 2004 6.47 0.95 3.04 1025 ptn       Download je diploma!
92 Bijou Leto 2004 6.49 0.85 3.02 945 ptn       Download je diploma!
113 Susan Korevaar 2004 7.05 0.90 3.99 942 ptn       Download je diploma!
151 Femke Dam 2004 6.71 0.85 3.54 939 ptn       Download je diploma!
10 Rosa van der Linden 2004 6.94 0.95 2.40 865 ptn       Download je diploma!
88 Mikki Lips 2004 6.91 0.75 3.60 829 ptn       Download je diploma!
237 Janna Bergink 2004 7.69 0.75 3.10 645 ptn       Download je diploma!
152 Bo Goos 2004 7.19 0.65 2.47 602 ptn       Download je diploma!

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
235 Luc van Baal 2003 6.37 1.15 6.42 1435 ptn       Download je diploma!
189 Casper Haagh 2003 6.53 1.20 5.96 1405 ptn       Download je diploma!
35 Chuck Pols 2003 6.47 1.10 6.70 1391 ptn       Download je diploma!
103 Gianni Brunken 2003 6.31 1.10 5.50 1355 ptn       Download je diploma!
177 Jord Pluimes 2003 6.71 1.20 5.38 1329 ptn       Download je diploma!
203 Rens de Graauw 2003 6.54 1.10 5.68 1313 ptn       Download je diploma!
25 Kevin van Loon 2003 6.33 1.05 5.42 1308 ptn       Download je diploma!
190 Jons Ruijken 2003 6.47 1.10 5.20 1298 ptn       Download je diploma!
99 Kees-Jan van Boxel 2003 6.31 1.05 5.07 1290 ptn       Download je diploma!
77 Aran Swart 2003 6.71 1.05 6.03 1261 ptn       Download je diploma!
27 Youri Pols 2003 6.35 1.00 5.30 1259 ptn       Download je diploma!
94 Pepijn Lugten 2003 6.55 1.05 5.27 1247 ptn       Download je diploma!
17 Julian Klerkx 2003 6.58 1.00 5.75 1234 ptn       Download je diploma!
98 Ties van Beek 2003 6.50 1.00 5.45 1233 ptn       Download je diploma!
225 Thijs van Dijke 2003 7.28 1.15 6.05 1221 ptn       Download je diploma!
134 Finn Hultermans 2003 6.67 0.90 5.41 1119 ptn       Download je diploma!
93 Rick Mallens 2003 7.28 1.00 5.89 1101 ptn       Download je diploma!
142 Joeri Konincks 2003 6.56 1.00 3.62 1089 ptn       Download je diploma!
120 Raoul van Heel 2003 6.97 0.90 4.42 990 ptn       Download je diploma!
224 Tim de Jong 2003 7.25 0.90 4.23 922 ptn       Download je diploma!
96 Boy Schuurbiers 2003 7.11 0.80 4.40 887 ptn       Download je diploma!
125 Stijn Perry 2003 7.41 0.80 3.20 738 ptn       Download je diploma!
40 Aydan Janssen 2003 7.33   4.49 657 ptn       Download je diploma!

Jongens pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
2 Willem Korstanje 2002 6.06 1.20 8.71 1676 ptn       Download je diploma!
22 Duane van Dijkhuizen 2002 6.06 1.20 7.33 1602 ptn       Download je diploma!
100 Douwe Demoulin 2002 6.25 1.20 6.74 1520 ptn       Download je diploma!
13 Jack Abernethy 2002 6.28 1.10 7.84 1501 ptn       Download je diploma!
43 Tom van Gastel 2002 6.13 1.15 6.19 1481 ptn       Download je diploma!
185 Patrick Leemans 2002 6.70 1.30 6.36 1466 ptn       Download je diploma!
104 Abel Maas 2002 6.34 1.15 5.28 1370 ptn       Download je diploma!
116 Puck Kuypers 2002 6.74 1.10 6.10 1295 ptn       Download je diploma!
105 Luke de Leeuw 2002 6.15 0.95 5.63 1294 ptn       Download je diploma!
217 Daan Verhoeven 2002 6.84 1.10 5.97 1266 ptn       Download je diploma!
95 Maurits Bakker 2003 6.35 1.05 4.65 1252 ptn       Download je diploma!
97 Tijn Blom 2002 6.89 1.10 5.86 1249 ptn       Download je diploma!
174 Brad Raessen 2002 6.64 0.95 6.48 1230 ptn       Download je diploma!
213 Lars Laros 2002 6.41 0.95 5.51 1222 ptn       Download je diploma!
101 Sil van Dongen 2002 6.72 0.95 4.99 1117 ptn       Download je diploma!
205 Reno van Cleef 2002 6.79 0.95 4.69 1083 ptn       Download je diploma!
102 Stijn Oerlemans 2002 6.78   5.08 806 ptn       Download je diploma!
18 Nick Euser 2002   1.10 5.25 774 ptn       Download je diploma!

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
14 Floor Alessie 2003 6.33 1.20 6.41 1480 ptn       Download je diploma!
195 Femke Kuppens 2003 6.20 1.25 5.26 1478 ptn       Download je diploma!
141 Anouk van Dal 2003 6.51 1.05 5.33 1260 ptn       Download je diploma!
80 Linsy Heestermans 2003 6.62 1.10 5.00 1250 ptn       Download je diploma!
81 Brecht Rekkers 2003 6.62 1.05 5.25 1230 ptn       Download je diploma!
158 Anne van Nierop 2003 6.56 1.05 4.08 1162 ptn       Download je diploma!
181 Lara Nuijten 2003 6.59 1.15 3.22 1159 ptn       Download je diploma!
48 Noortje de Graauw 2003 6.38 1.00 3.92 1153 ptn       Download je diploma!
37 Safira den Oudsten 2003 6.60 0.90 4.38 1065 ptn       Download je diploma!
220 Emma de Haas 2003 7.06 1.00 4.60 1057 ptn       Download je diploma!
188 Fleur Nijdam 2003 6.82 0.90 4.11 997 ptn       Download je diploma!
107 Anne ter Horst 2003 7.22 0.90 4.34 935 ptn       Download je diploma!
145 Naomi Verhoeven 2003 7.01 0.90 2.82 853 ptn       Download je diploma!
82 Eva Haanen 2003       0 ptn       Download je diploma!

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
187 Eva Nijdam 2002 6.32 1.35 7.19 1638 ptn       Download je diploma!
165 Anouk Klopping 2002 6.17 1.25 7.26 1606 ptn       Download je diploma!
245 Evelien Versmissen 2002 6.29 1.25 6.65 1541 ptn       Download je diploma!
110 Alida Pinas 2002 6.27 1.15 6.49 1463 ptn       Download je diploma!
26 Amber Fritse 2002 6.39 1.15 6.58 1439 ptn       Download je diploma!
244 Anouk Verheijen 2001 6.43 1.05 6.95 1379 ptn       Download je diploma!
248 Myrthe Jansen 2002 6.51 1.20 5.33 1370 ptn       Download je diploma!
7 Sanne Diepen 2002 6.40 1.10 5.73 1349 ptn       Download je diploma!
57 Jule Roelings 2002 6.48 1.15 5.03 1320 ptn       Download je diploma!
54 Joly-Eline Himpers 2002 6.83 1.10 6.16 1280 ptn       Download je diploma!
138 Hanneke de Gouw 2002 6.67 1.10 5.60 1279 ptn       Download je diploma!
114 Emma Voets 2002 6.51 1.05 4.95 1235 ptn       Download je diploma!
222 Maartje Vermeulen 2002 6.34 0.95 4.43 1165 ptn       Download je diploma!
83 Veerle van Doorn 2002 6.69 0.95 4.08 1060 ptn       Download je diploma!
137 Meike Dingenouts 2002 6.86 0.95 4.24 1035 ptn       Download je diploma!
53 Laura Mulder 2002 7.37 0.95 5.06 995 ptn       Download je diploma!
153 Willemijn Fuite 2002 7.00 0.85 5.09 993 ptn       Download je diploma!
79 Lisa Romgens 2002 8.70 0.95 4.27 739 ptn       Download je diploma!

Jongens junioren D

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
106 Daan van der Velden 2000 6.34 1.50 8.32 1519 ptn       Download je diploma!
264 Mattijs Mols 2000 5.37 1.20 7.53 1519 ptn       Download je diploma!
162 Sjoerd Pastoor 2001 5.93 1.35 7.49 1456 ptn       Download je diploma!
34 Phill Pols 2001 6.06 1.35 7.64 1430 ptn       Download je diploma!
23 Jim de Wilde 2001 5.77 1.30 6.46 1405 ptn       Download je diploma!
160 Jelle Hofslot 2001 6.02 1.40 6.31 1405 ptn       Download je diploma!
166 Luuk Mentink 2001 6.36 1.40 7.27 1375 ptn       Download je diploma!
221 Floris Meeuwse 2000 6.00 1.35 6.37 1373 ptn       Download je diploma!
44 Ruben Bogers 2002 5.93 1.30 6.32 1352 ptn       Download je diploma!
196 Tim Nuijten 2000 6.21 1.45 4.71 1293 ptn       Download je diploma!
234 Rik van Baal 2000 6.09 1.25 6.54 1286 ptn       Download je diploma!
19 Gijs van Berkel 2001 6.01 1.25 6.07 1278 ptn       Download je diploma!
78 Taro Swart 2001 6.38 1.20 8.29 1274 ptn       Download je diploma!
65 Lewis Levy 2000 6.15 1.20 6.92 1255 ptn       Download je diploma!
39 Finn Joosten 2001 6.52 1.25 7.07 1212 ptn       Download je diploma!
149 Sam Smit 2000 6.26 1.20 5.44 1137 ptn       Download je diploma!
155 Ide Schepers 2001 6.16 1.10 6.10 1131 ptn       Download je diploma!
232 Sjoerd Waterschoot 2001 6.34 1.10 6.62 1117 ptn       Download je diploma!
67 Aidan Blankers 2001 6.45 1.10 6.34 1075 ptn       Download je diploma!
111 Jessy Pinas 2000 6.27 1.00 6.44 1050 ptn       Download je diploma!
150 Cas Weijers 2001 6.39 1.10 5.53 1038 ptn       Download je diploma!
163 Senne Taks 2001 6.41 1.10 5.49 1031 ptn       Download je diploma!
168 Koen van Ommeren 2001 6.40 1.10 5.45 1031 ptn       Download je diploma!
211 Joost Grunwald 2001 6.30 1.10 4.83 1014 ptn       Download je diploma!
183 Julian van Jeveren 2001 6.34 1.10 4.89 1008 ptn       Download je diploma!
119 Lars Schellekens 2001 6.25 1.10 3.80 950 ptn       Download je diploma!
112 Geert vab Krevelen 2001       0 ptn       Download je diploma!

Meisjes junioren D(1e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
1 Pien Korstanje 2001 5.89 1.30 9.08 1514 ptn       Download je diploma!
140 Fleur van de Linden 2001 6.21 1.30 7.12 1324 ptn       Download je diploma!
231 Adanna Abusomwan 2001 6.08 1.20 7.71 1318 ptn       Download je diploma!
230 Jula Stommels 2001 6.29 1.20 5.85 1156 ptn       Download je diploma!
11 Olivie van der Linden 2001 6.28 1.15 6.15 1140 ptn       Download je diploma!
143 Sanne Pulles 2001 6.36 1.05 6.92 1093 ptn       Download je diploma!
147 Sarah Hanning 2001 6.17 1.05 5.50 1053 ptn       Download je diploma!
175 Janneke Pluimes 2001 6.90 1.05 7.82 1024 ptn       Download je diploma!
194 Salena van Oosterhout 2001 6.58 1.15 5.22 1010 ptn       Download je diploma!
20 Maud Kemkes 2001 6.51 1.05 6.12 1010 ptn       Download je diploma!
209 Roos Broers 2001 6.32 0.95 4.83 899 ptn       Download je diploma!
5 Ebony Mollen 2001 6.61 1.05   674 ptn       Download je diploma!
247 Joelle van Hest 2001 8.86 1.05 3.60 439 ptn       Download je diploma!
216 Annabelle Emmen 2001       0 ptn       Download je diploma!

Meisjes junioren D(2e jrs)

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
229 Isa Stommels 2000 5.91 1.35 8.98 1540 ptn       Download je diploma!
246 Jolien Stuijk 2000 6.13 1.40 7.61 1452 ptn       Download je diploma!
126 Anne Hoeke 2000 5.97 1.40 6.76 1446 ptn       Download je diploma!
167 Robin van Ommeren 2000 6.13 1.20 8.48 1346 ptn       Download je diploma!
76 Nienke Voorheijen 2000 6.08 1.25 7.20 1327 ptn       Download je diploma!
108 Maxime Beverwijk 2000 6.47 1.15 10.35 1318 ptn       Download je diploma!
249 Valerie van Meer 2000 6.27 1.25 7.73 1307 ptn       Download je diploma!
15 Lonneke Westerman 2000 6.49 1.25 7.90 1265 ptn       Download je diploma!
75 Iris Voorheijen 2000 6.35 1.30 6.34 1245 ptn       Download je diploma!
42 Amber van Gastel 2000 6.22 1.15 7.21 1218 ptn       Download je diploma!
61 Sharon de Smoker 2000 6.22 1.05 6.73 1117 ptn       Download je diploma!
139 Natasja van Beurden 2000 6.98 1.05 6.85 954 ptn       Download je diploma!
233 Inge van de Wege 2000 7.04 1.05 4.64 801 ptn       Download je diploma!
49 Lotte de Graauw 2000 6.38   6.65 793 ptn       Download je diploma!
226 Lindsey de Beer 2000     6.81 355 ptn       Download je diploma!
179 Jorine van Vugt 2000       0 ptn       Download je diploma!

Jongens junioren C

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
144 Vincent Staat 1998 5.33 1.75 9.31 2054 ptn       Download je diploma!
157 Geert Elferink 1998 5.31 1.55 9.07 1895 ptn       Download je diploma!
41 Mitchell Emmers 1998 5.26 1.55 8.42 1879 ptn       Download je diploma!
32 Glenn Pols 1998 5.64 1.50 10.48 1816 ptn       Download je diploma!
223 Koen ter Schegget 1998 5.83 1.55 8.07 1680 ptn       Download je diploma!
172 Jeroen Rops 1999 5.78 1.40 10.12 1675 ptn       Download je diploma!
133 Florian Wijnen 1999 5.81 1.30 10.87 1623 ptn       Download je diploma!
38 Niels Verheugd 1998 5.63 1.35 7.82 1561 ptn       Download je diploma!
33 Scott Pols 1999 5.77 1.40 7.82 1561 ptn       Download je diploma!
206 Tim Verhoeven 1999 5.70 1.25 6.76 1408 ptn       Download je diploma!
154 Jurre Schepers 1999 5.93 1.30 7.05 1394 ptn       Download je diploma!
171 Stijn Vermeulen 1999 6.00 1.30 6.60 1349 ptn       Download je diploma!
46 Jasper Dijks 1999 5.97 1.35 5.21 1307 ptn       Download je diploma!
130 Sam van der Pol 1999 6.23 1.20 8.18 1305 ptn       Download je diploma!
50 Floris van den Heuvel 1999 5.97 1.20 6.31 1267 ptn       Download je diploma!
115 Bob Voets 1999 6.02 1.30 5.38 1267 ptn       Download je diploma!
118 Jorg Schellekens 1999 5.93 1.30 4.42 1227 ptn       Download je diploma!
74 Stan Biemans 1999 6.41 1.25 5.96 1170 ptn       Download je diploma!
16 Guus van Iersel 1998 6.56 1.20 5.77 1088 ptn       Download je diploma!
159 Stijn van Nierop 1999 6.30 1.10 5.21 1039 ptn       Download je diploma!
70 Koen van Pelt 1999       0 ptn       Download je diploma!
121 Jules de With 1999       0 ptn       Download je diploma!
201 Martijn Eijgenraam 1998       0 ptn       Download je diploma!

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
148 Bo Smit 1998 5.74 1.50 8.14 1670 ptn       Download je diploma!
66 Tia Ackermans 1999 5.94 1.45 9.14 1623 ptn       Download je diploma!
3 Susan Bekkers 1999 5.69 1.30 8.02 1517 ptn       Download je diploma!
63 Kelsey Cools 1999 5.99 1.45 7.20 1507 ptn       Download je diploma!
51 Mirna Wigger 1999 5.80 1.40 5.86 1439 ptn       Download je diploma!
156 Tessa Lahaije 1998 5.94 1.35 7.09 1431 ptn       Download je diploma!
164 Bente Smagge 1999 6.06 1.25 5.98 1260 ptn       Download je diploma!
176 Helena Pluimes 1999 6.56 1.35 6.67 1252 ptn       Download je diploma!

JjSpecials

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
250 Justin Hoefmans 1998 6.54 1.20 7.99 1521 ptn       Download je diploma!
263 Branco Jansen 2003 7.04 0.90 4.80 1002 ptn       Download je diploma!
251 Lars van Leeuwen 2001 7.42 1.00 2.92 858 ptn       Download je diploma!
252 Sander Graumans 2000 8.04 0.95 3.88 800 ptn       Download je diploma!
124 Bas van Rooij 2002 7.84 0.75 5.15 775 ptn       Download je diploma!
253 Theun Koeken 2000 7.78 0.90 2.99 731 ptn       Download je diploma!
123 Mathieu Viellevoye 2002 13.71 0.75 4.05 432 ptn       Download je diploma!
122 Jasper Mol 2002   0.55   12 ptn       Download je diploma!
259 Curtley van Ingen 1993 6.20 1.35 6.66 ptn       Download je diploma!

MjSpecials

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
260 Ymke van Helfteren 1999 6.82 0.90 4.60 1032 ptn       Download je diploma!
254 Cynthia Riel 1999 8.59 0.75 3.10 513 ptn       Download je diploma!

Mspecials

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
258 Sven van de Hout 1990 5.26 1.50 8.36 2136 ptn       Download je diploma!
239 Uberto Duivtak 1991 5.32 1.30 10.10 2041 ptn       Download je diploma!
265 Jorrit Heijkant 0 5.84 1.20 5.55 1556 ptn       Download je diploma!
255 Burak Kaymaker 1998 6.26 1.10 8.00 1515 ptn       Download je diploma!
257 David Joore 1981 6.26 1.00 5.63 1303 ptn       Download je diploma!
256 Vaughn van de Hoek 1986 6.11 0.95 5.05 1267 ptn       Download je diploma!

Vspecials

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
241 Sira Lambregts 1990 7.18 1.05 5.22 1114 ptn       Download je diploma!
240 Margriet Jacobs 1992 6.92 0.90 4.55 1009 ptn       Download je diploma!
261 Ilham Lamine 1985 6.54 0.75 3.93 934 ptn       Download je diploma!
238 Minke Geraerts 1979 7.30   5.72 745 ptn       Download je diploma!
262 Joanne van Gestel 1995 17.96   1.47 30 ptn       Download je diploma!

JpupC met kogel

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
9 Koen Diepen 2005 7.00 0.90 6.48 1118 ptn       Download je diploma!
236 Tom van Baal 2005 7.10 0.90 6.62 1106 ptn       Download je diploma!
170 Tristan Strooper 2006 7.16 0.85 6.38 1044 ptn       Download je diploma!
60 Mees 't Hart 2006 7.06 0.90 5.24 1028 ptn       Download je diploma!
212 Niels Laros 2005 6.88 0.85 5.17 1023 ptn       Download je diploma!
21 Yuma van Dijkhuizen 2005 6.70 0.75 5.46 1007 ptn       Download je diploma!
56 Kjell Kivit 2005 7.46 0.95 5.13 984 ptn       Download je diploma!
36 Ivan den Oudstens 2005 7.19 0.85 4.80 936 ptn       Download je diploma!
109 Luuk Pelkmans 2006 7.27 0.85 4.50 900 ptn       Download je diploma!
169 Lars van de Laar 2005 6.94 0.75 4.12 864 ptn       Download je diploma!
62 Mark de Smoker 2005 7.66 0.85 4.08 802 ptn       Download je diploma!
128 Joris Klein 2005 7.39 0.75 3.73 748 ptn       Download je diploma!
68 Kamiel Watzeels 2005 7.50 0.80 2.75 683 ptn       Download je diploma!
243 Michiel Gulickx 2006 7.55 0.75 2.96 657 ptn       Download je diploma!
199 Sigge Stolte 2006 7.95 0.65 3.84 591 ptn       Download je diploma!
182 Guk Balci 2006 8.19 0.55 4.23 511 ptn       Download je diploma!
6 Imeno Weber 2006 8.36 0.65 2.84 448 ptn       Download je diploma!
198 Colin Hoevenaar 2005 8.21 0.55 3.06 414 ptn       Download je diploma!

MpupC met kogel

StnrNaamgeb35mHoogKogelptn
8 Milena Weber 2005 6.98 0.85 4.66 968 ptn       Download je diploma!
55 Janne-Lynn Himpers 2005 7.16 0.90 4.33 946 ptn       Download je diploma!
184 Anouk van Jeveren 2005 7.17 1.00 3.26 933 ptn       Download je diploma!
31 Roos de Jong 2005 7.03 0.90 3.67 921 ptn       Download je diploma!
64 Brittany Cools 2005 7.21 0.80 5.14 920 ptn       Download je diploma!
73 Wiesje Keij 2005 7.06 0.90 3.47 899 ptn       Download je diploma!
204 Meike de Graauw 2005 7.28 0.80 4.32 849 ptn       Download je diploma!
12 Nikki van Delft 2005 7.79 0.85 4.48 810 ptn       Download je diploma!
210 Daniek van Loon 2007 7.70 0.80 3.18 688 ptn       Download je diploma!
129 Sofie Klein 2005 7.04 0.60 3.06 648 ptn       Download je diploma!
228 Arwen Ambachtsheer 2006 8.18 0.80 2.93 592 ptn       Download je diploma!
200 Lieke Boomaars 2006 8.54 0.70 3.16 488 ptn       Download je diploma!

35m horden:

Meisjes junioren D(1e jrs)              
194 785610 Oosterhout Salena van 27-01-01 Scorpio   8,62
230 678395 Stommels Jula   01-11-01 HAC   7,37
140 655891 Linden Fleur van de 2001 DAK   7,35
231 723611 Abusomwan Adanna   21-01-01 HAC   8,34
143 661822 Pulles Sanne   08-06-01 DAK   8,77
1 654601 Korstanje Pien   16-03-01 AV Attila   7,06
147 692550 Hanning Sarah   18-12-01 DAK   9,27
                 
Meisjes junioren D(2e jrs)              
167 642044 Ommeren Robin van 15-04-00 THOR   8,52
246 664569 Stuijk Jolien   2000 AV Gloria   8,24
249 664915 Meer Valerie van 2000 AV Gloria   8,55
49 654584 Graauw Lotte de 22-08-00 AV-Attila   8,17
61 719580 Smoker Sharon de 29-02-00 Parthenon   8,16
15 637896 Westerman Lonneke   20-05-00 AV-Attila   7,99
126 688717 Hoeke Anne   01-02-00 AV-Attila   7,41
75 644924 Voorheijen Iris   07-11-00 THOR   8,13
76 644925 Voorheijen Nienke   07-11-00 THOR   7,76
                 
Jongens junioren D              
160 661940 Hofslot Jelle   27-05-01 Sprint   7,56
162 666423 Pastoor Sjoerd   23-01-01 Sprint   7,49
163 786590 Taks Senne   23-02-01 Sprint   8,25
44 663237 Bogers Ruben   08-12-02 Atledo   7,31
221 668165 Meeuwse Floris   12-03-00 Attila   7,49
232 691422 Waterschoot Sjoerd   15-08-01 HAC   8,19
155 655566 Schepers Ide   06-10-01 Spiridon   7,73
67 692071 Blankers Aidan   30-04-01 DAK   8,01
23 657289 Wilde Jim de 09-11-01 Sprint   7,45
34 633598 Pols Phill   20-02-01 Atledo   7,54
78 655574 Swart Taro   18-03-01 Spiridon   7,91
119 721884 Schellekens Lars   20-12-01 AV-Attila   8,66
149 628890 Smit Sam   29-04-00 HAC   8,05
                 
Jongens junioren C              
154 625580 Schepers Jurre   05-10-99 Spiridon   7,84
157 578714 Elferink Geert   31-08-98 DAK   6,25
144 590501 Staat Vincent   01-10-98 AV-Attila   6,05
130 570628 Pol Sam van der 02-09-99 Atledo   7,74
133 578680 Wijnen Florian   26-07-99 AV Attila   8,24
159 629969 Nierop Stijn van 05-01-99 DAK   8,25
206 591509 Verhoeven Tim   20-10-99 Attila   7,34
33 633597 Pols Scott   10-08-99 Atledo   7,58
32 603306 Pols Glenn   19-06-98 Atledo   6,74
115 668187 Voets Bob   22-05-99 AV-Attila   7,83
118 721885 Schellekens Jorg   07-11-99 AV-Attila   7,77
74 635976 Biemans Stan   05-01-99 DAK   8,05
50 626623 Heuvel Floris van den 17-01-99 AV-Attila   7,99
                 
Meisjes junioren C              
156 578665 Lahaije Tessa   22-05-98 Attila   7,04
164 752805 Smagge Bente   29-03-99 Attila   7,86
66 581435 Ackermans Tia   10-01-99 Scorpio   6,79
                 
Jongens pupillen A(1e jrs)              
177 720195 Pluimes Jord   20-07-03 Scorpio   8,22
189 723458 Haagh Casper   01-03-03 Scorpio   8,13
190 748150 Ruijken Jons   23-03-03 Scorpio   8,10
35 700641 Pols Chuck   04-07-03 Atledo   8,11
77 710244 Swart Aran   21-02-03 Spiridon   8,95
                 
Jongens pupillen A(2e jrs)              
116 721861 Kuypers Puck   04-10-02 AV-Attila   8,74
174 0 Raessen Brad   20-12-02 Spiridon   8,59
104 757368 Maas Abel   21-04-02 Sprint   7,95
185 701175 Leemans Patrick   26-03-02 Scorpio   8,60
213 678351 Laros Lars   19-11-02 Scorpio   8,21
22 664712 Dijkhuizen Duane van 03-08-02 Parthenon   8,22
2 721859 Korstanje Willem   22-10-02 AV Attila   6,88
13 696704 Abernethy Jack   27-03-02 Eindhoven Atletiek   7,00
43 708356 Gastel Tom van 09-07-02 THOR   7,81
97 757214 Blom Tijn   09-10-02 Sprint   8,28
100 723508 Demoulin Douwe   24-05-02 Sprint   8,03
                 
Meisjes pupillen A(1e jrs)              
158 678665 Nierop Anne van 27-03-03 DAK   10,26
141 714188 Dal Anouk van 30-05-03 DAK   8,30
181 707934 Nuijten Lara   07-10-03 Scorpio   9,34
220 721847 Haas Emma de 16-05-03 Attila   9,47
195 720191 Kuppens Femke   07-01-03 Scorpio   7,87
37 0 Oudsten Safira den 24-01-03 Spiridon   8,94
14 721829 Alessie Floor   29-03-03 AV-Attila   8,15
107 769798 Horst Anne ter 14-06-03 Atledo   10,75
                 
Meisjes pupillen A(2e jrs)              
187 701159 Nijdam Eva   05-07-02 Scorpio   7,91
248 607525 Jansen Myrthe   21-06-02 AV Gloria   8,22
244 67088 Verheijen Anouk   2001 Gloria   8,78
245 555498 Versmissen Evelien   03-02-02 AV Gloria   7,84
54 663481 Himpers Joly-Eline   22-01-02 DAK   9,30
57 721882 Roelings Jule   09-02-02 AV-Attila   8,15

Reacties:

Webmaster

16 jan 2013 - 20:52:03
Zoals boven in het artikel staat vermeld kunnen opmerkingen betreft de uitslagen gestuurd worden naar: indoor@av-attila.nl

Hilde van den Hout-de Vries

16 jan 2013 - 08:37:07
Best orginasatie, Er stat een fout bij de sprint van de specails,Sven sprintte in 5.27 sec en Uberto sprintte in 5.34 sec naar de finish.groetjes Hilde.

Patrick Kuppens

15 jan 2013 - 15:50:09
Beste organisatie, Er staat een fout in de uitslag van mijn dochter Femke bij de meisjes pupillen A eerste jaars hoogspringen. Er staat in de uitslagen 1,25 meter, maar zij heeft 1,27 meter gesprongen. Zouden jullie dit willen aanpassen? Alvast bedankt. Verder complimenten voor de organisatie tijdens de wedstrijd. groeten, Patrick