twitter   facebook   rss

Sponsoren


JK Productions


Amarant Groep


Runnersworld Tilburg


Codediggers


Heerkens van Bavel


Interesse

Wedstrijden

5 jun: T-Meeting

 

close
Loading...


Uitslagen Runnersworld Tilburg T-Meeting

13 jun 2011

→ Uitslagen 100m, met tussentijden mannen

→ Uitslagen 100m, met tussentijden vrouwen 

 

Vrouwen Senioren

100m26 deelnemer(s)
1 56 Ham, Jeske van 26-04-1989 Prins Hendrik 12.12 sec ptn +0.5
2 131 Bosker, Judith 27-10-1990 AAC '61 12.12 sec ptn +0.5
3 174 Leuveren, Nicky van 20-05-1990 Phanos 12.30 sec ptn -3.1
4 63 Kool, Eugenie 18-05-1984 AV Atverni 12.32 sec ptn +0.5
5 49 Pelt, Yaël van 30-05-1990 Atletiek Maastricht 12.52 sec ptn -3.1
6 124 Sedney, Naomi 17-12-1994 ARV Ilion 12.54 sec ptn -0.4
7 58 Beek, Eline van 14-03-1987 AV Atverni 12.72 sec ptn -0.4
8 84 Broersen, Nadine 29-04-1990 AV Sprint 12.78 sec ptn -3.1
9 178 Wouters, Fenne 26-07-1992 AV Statina 12.81 sec ptn +0.5
10 226 Petersen, Nancy van 10-05-1992 AV 34 13.05 sec ptn -3.1
11 35 Wang, Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 13.11 sec ptn -3.1
12 153 Kind, Roos 15-01-1988 AV Attila 13.12 sec ptn -3.1
13 162 Wingbermühle, Robin 20-05-1992 Rotterdam Atletiek 13.12 sec ptn -0.4
14 57 Rijken, Noortje 31-08-1984 AV Wijchen 13.13 sec ptn -0.4
15 42 Beek, Ilse van 21-08-1989 AV Atverni 13.20 sec ptn -0.4
16 188 Marrewijk, Indah van 12-03-1990 AV '40 13.44 sec ptn -3.1
17 70 Olijve, Anouk 29-04-1988 AV Attila 13.67 sec ptn -0.4
18 135 Bruin, Laura de 13-07-1992 AV Wijchen 13.68 sec ptn -3.1
19 69 Jansen, Sanne 27-10-1987 AV Wijchen 13.76 sec ptn +0.5
20 76 Hofmans, Lieke 09-10-1991 DAK 13.92 sec ptn +0.5
21 95 Jansen, Esther 21-04-1992 AV Wijchen 14.17 sec ptn -0.4
22 186 Habets, Sandra 29-11-1966 Atledo 14.44 sec ptn -3.1
23 146 Gerrits, Irene 15-07-1992 AV Wijchen 15.51 sec ptn -0.4
  100 Williams, Suzanne 07-10-1993 Groningen Atletiek DNS sec ptn -0.4
  121 Bajon, Shimada 09-01-1988 AV Atverni DNS sec ptn +0.5
  184 Wagtendonk, Carola van 21-05-1991 KV Holland DNS sec ptn +0.5
100m - b-loop9 deelnemer(s)
  153 Kind, Roos 15-01-1988 AV Attila 12.95 sec ptn -1.8
  35 Wang, Kyoma 07-06-1987 AV Atverni 12.97 sec ptn -1.8
  42 Beek, Ilse van 21-08-1989 AV Atverni 13.20 sec ptn -1.8
  188 Marrewijk, Indah van 12-03-1990 AV '40 13.38 sec ptn -1.8
  70 Olijve, Anouk 29-04-1988 AV Attila 13.80 sec ptn -1.8
  135 Bruin, Laura de 13-07-1992 AV Wijchen DNS sec ptn -1.8
  226 Petersen, Nancy van 10-05-1992 AV 34 DNS sec ptn -1.8
  162 Wingbermühle, Robin 20-05-1992 Rotterdam Atletiek DNS sec ptn -1.8
  57 Rijken, Noortje 31-08-1984 AV Wijchen DNS sec ptn -1.8
100m - finale9 deelnemer(s)
  56 Ham, Jeske van 26-04-1989 Prins Hendrik 12.16 sec ptn -0.9
  131 Bosker, Judith 27-10-1990 AAC '61 12.20 sec ptn -0.9
  63 Kool, Eugenie 18-05-1984 AV Atverni 12.45 sec ptn -0.9
  174 Leuveren, Nicky van 20-05-1990 Phanos 12.49 sec ptn -0.9
  49 Pelt, Yaël van 30-05-1990 Atletiek Maastricht 12.50 sec ptn -0.9
  124 Sedney, Naomi 17-12-1994 ARV Ilion 12.53 sec ptn -0.9
  178 Wouters, Fenne 26-07-1992 AV Statina 12.99 sec ptn -0.9
  58 Beek, Eline van 14-03-1987 AV Atverni 13.00 sec ptn -0.9
  84 Broersen, Nadine 29-04-1990 AV Sprint DNS sec ptn -0.9
800m7 deelnemer(s)
  52 Ruijters, Evelien 10-08-1985 Atletiek Maastricht 2.10.78 min ptn  
  194 Burg, Fenna van 03-02-1995 Prins Hendrik 2.15.13 min ptn  
  223 Wever, Lisanne 21-12-1991 AV NEA-Volharding 2.16.51 min ptn  
  81 Wansem, Marjon van der 28-12-1991 LADB 2.17.00 min ptn  
  152 Lahaije, Kim 03-03-1997 AV Attila 2.20.02 min ptn  
  132 Becx, Judi 16-10-1994 AV Attila 2.20.63 min ptn  
  205 Vintges, Karin 18-10-1989 AV Attila DNF min ptn  
100mh12 deelnemer(s)
1 197 Hodde, Rosina 10-02-1983 Haag Atletiek 13.72 sec ptn +1.0
2 41 Meij, Femke van der 20-05-1985 AV Suomi 13.75 sec ptn +1.6
3 84 Broersen, Nadine 29-04-1990 AV Sprint 13.89 sec ptn +1.6
4 56 Ham, Jeske van 26-04-1989 Prins Hendrik 14.19 sec ptn +1.0
5 226 Petersen, Nancy van 10-05-1992 AV 34 14.72 sec ptn +1.0
6 57 Rijken, Noortje 31-08-1984 AV Wijchen 15.38 sec ptn +1.0
7 151 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 15.72 sec ptn +1.0
8 54 Lutonto, Vanessa 1989 Phanos 16.96 sec ptn +1.6
9 71 Verdonk, Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis 17.62 sec ptn +1.6
10 44 Berkel, Kitty van 21-09-1992 AV Statina 18.07 sec ptn +1.0
  162 Wingbermühle, Robin 20-05-1992 Rotterdam Atletiek DNS sec ptn +1.0
  100 Williams, Suzanne 07-10-1993 Groningen Atletiek DNS sec ptn +1.6
100mh - finale9 deelnemer(s)
  84 Broersen, Nadine 29-04-1990 AV Sprint 14.07 sec ptn  
  56 Ham, Jeske van 26-04-1989 Prins Hendrik 14.19 sec ptn  
  226 Petersen, Nancy van 10-05-1992 AV 34 14.83 sec ptn  
  44 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 15.88 sec ptn  
  54 Lutonto, Vanessa 1989 Phanos 17.80 sec ptn  
  71 Verdonk, Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis DNS sec ptn  
  197 Hodde, Rosina 10-02-1983 Haag Atletiek DNS sec ptn  
  57 Rijken, Noortje 31-08-1984 AV Wijchen DNS sec ptn  
  151 Berkel, Kitty van 21-09-1992 AV Statina DNS sec ptn  
ver8 deelnemer(s)
  184 Wagtendonk, Carola van 21-05-1991 KV Holland 5.89 m ptn -0.3
  178 Wouters, Fenne 26-07-1992 AV Statina 5.45 m ptn -0.4
  32 Kragtwijk, Nienke 27-03-1987 De Spartaan 5.40 m ptn -0.5
  44 Berghouwer, Nicole 01-03-1989 AV Hera 5.29 m ptn -0.7
  70 Olijve, Anouk 29-04-1988 AV Attila 4.94 m ptn +0.5
  54 Lutonto, Vanessa 1989 Phanos 4.56 m ptn +1.2
  71 Verdonk, Marianne 31-08-1986 AV Generaal Michaelis 4.02 m ptn +0.2
  76 Hofmans, Lieke 09-10-1991 DAK DNS m ptn  
hoog4 deelnemer(s)
  106 Hofmans, Tanita 22-10-1994 DAK 1.70 m ptn  
  149 Mulder, Laura 05-11-1993 Hellas Utrecht 1.55 m ptn  
  228 Kramer, Merel 30-06-1995 AV Wijchen 1.50 m ptn  
  151 Berkel, Kitty van 21-09-1992 AV Statina 1.50 m ptn  
polshoog7 deelnemer(s)
  26 Galiart, Rianna 22-11-1985 AV Lycurgus 3.90 m ptn  
  162 Wingbermühle, Robin 20-05-1992 Rotterdam Atletiek 3.90 m ptn  
  142 Dunnink, Annemiek 07-03-1980 Phoenix 3.40 m ptn  
  78 Valk, Marijke 15-07-1992 AV Unitas 3.40 m ptn  
  25 Rossum, Martien van 09-09-1970 Phanos 3.20 m ptn  
  140 Jansen, Moniek 17-07-1985 AV Sprint 3.20 m ptn  
  168 Nijnanten, Amber van 13-02-1992 AV Sprint 2.60 m ptn  
kogel0 deelnemer(s)
discus6 deelnemer(s)
  40 Claassen, Ester 07-03-1989 AV Attila 41.65 m ptn  
  86 Donk, Ella van der 06-04-1993 Hellas Utrecht 38.05 m ptn  
  198 Graaff, Elles de 30-06-1973 Prins Hendrik 35.04 m ptn  
  76 Hofmans, Lieke 09-10-1991 DAK 29.78 m ptn  
  204 Dekker, Christel 26-12-1988 Ilion 26.42 m ptn  
  168 Nijnanten, Amber van 13-02-1992 AV Sprint DNS m ptn  
speer1 deelnemer(s)
  37 Ephimenco, Emilie 21-08-1987 Rotterdam Atletiek 38.56 m ptn  
400m16 deelnemer(s)
  174 Leuveren, Nicky van 20-05-1990 Phanos 54.05 sec ptn  
  73 Ghafoor, Madiea 09-09-1992 SV Continental sport 54.43 sec ptn  
  221 Wever, Marije 22-07-1993 AV NEA-Volharding 56.16 sec ptn  
  127 Smid, Dagmar 26-01-1997 AAV '36 60.44 sec ptn  
  193 Rixel, Elissa van 02-08-1992 AV Suomi 60.92 sec ptn  
  183 Lavrijsen, Loes 09-05-1989 Hellas 60.98 sec ptn  
  249 Constancia, Sharitta 08-06-1996 Phanos 61.07 sec ptn  
  188 Marrewijk, Indah van 12-03-1990 AV '40 61.39 sec ptn  
  104 Zwijsen, Sanne 10-12-1986 Hellas Utrecht 61.43 sec ptn  
  135 Bruin, Laura de 13-07-1992 AV Wijchen 62.09 sec ptn  
  69 Jansen, Sanne 27-10-1987 AV Wijchen 62.99 sec ptn  
  138 Smid, Tara 23-10-1994 AAV '36 63.55 sec ptn  
  95 Jansen, Esther 21-04-1992 AV Wijchen 65.57 sec ptn  
  146 Gerrits, Irene 15-07-1992 AV Wijchen 70.81 sec ptn  
  68 Jansen, Cindy 03-10-1989 AV Wijchen 74.03 sec ptn  
  66 Woutersen, Graciëlla 24-03-1988 AV '34 DNS sec ptn  
3000m5 deelnemer(s)
1 163 Peters, Marije 30-07-1993 Seven Hills Running Team 10.36.58 min ptn  
2 47 Herijgers-van Heijst, Paddy 09-12-1976 Loopgroep PK 10.47.02 min ptn  
3 389 Poort, Diewertje 1992 AV Attila 10.55.30 min ptn  
4 187 Moerbeek, Willemijn 09-08-1995 Seven Hills Running Team 11.28.33 min ptn  
  151 Berkel, Kitty van 21-09-1992 AV Statina dns min ptn  
4x100m0 deelnemer(s)
100m Wheelers3 deelnemer(s)
  167 Vranken, Desiree 28-06-1997 Swift Atletiek 21.24 sec ptn -0.5
  211 Wolf, Laylani van der 1994 AV Sprint DNS sec ptn -0.5
  206 Aarden, Angelique 17-08-1969 AV Sprint DNS sec ptn -0.5
800m Wheelers3 deelnemer(s)
  167 Vranken, Desiree 28-06-1997 Swift Atletiek 2.37.70 min ptn  
  211 Wolf, Laylani van der 1994 AV Sprint DNS min ptn  
  206 Aarden, Angelique 17-08-1969 AV Sprint DNS min ptn  

Mannen Senioren

100m56 deelnemer(s)
1 107 Codrington, Giovanni 17-07-1988 Groningen Atletiek 10.85 sec ptn -2.0
2 156 Brus, Wouter 30-09-1991 Ciko '66 10.88 sec ptn +0.1
  51 Jaegers, Joeri 19-02-1990 AV Attila 10.92 sec ptn -0.5
  225 Philip, Lindell 26-03-1990 Phanos 10.92 sec ptn -0.5
5 62 Erve, Koen van 07-02-1991 AV Attila 11.07 sec ptn +2.2
6 157 Jepma, Devron 14-05-1993 PAC 11.09 sec ptn +0.1
7 136 Baltissen, Jip 22-01-1991 Haag Atletiek 11.13 sec ptn +0.1
8 5 Douma, Marvin 08-12-1993 AV Horror 11.26 sec ptn +0.1
9 176 Gravenbeek, Giorgio 31-05-1987 AV Atverni 11.29 sec ptn +0.1
10 125 Mutebwa, Jonathan 11-01-1993 Eindhoven Atletiek 11.29 sec ptn -0.5
11 72 Anpong, Michael 26-03-1988 Eindhoven Atletiek 11.32 sec ptn -0.7
12 202 Bergh, Olaf van den 07-03-1994 Prins Hendrik 11.33 sec ptn +2.2
  55 Boutkam, Jarno 17-02-1990 Prins Hendrik 11.41 sec ptn +0.1
  191 Meilink, Christiaan 08-09-1992 PAC 11.41 sec ptn +0.1
15 129 Barka, Francis 30-04-1991 Climax 11.45 sec ptn +0.1
16 155 Yeboah, Kingsley 18-12-1991 PAC 11.46 sec ptn -1.8
17 31 Groneschild, Rens 07-06-1985 Hellas Utrecht 11.46 sec ptn +2.2
18 154 Bervoets, Martijn 04-03-1992 AV De Keien 11.47 sec ptn +2.2
19 19 Klaassen, Arno 16-11-1979 AV Attila 11.51 sec ptn +0.1
20 172 Brus, Jeroen 30-03-1993 AV Atverni 11.51 sec ptn -2.0
21 113 Mahieu, Yannick 17-03-1995 Phanos 11.52 sec ptn +0.1
22 83 Vereijken, Mitchell 03-01-1990 AV Generaal Michaelis 11.53 sec ptn -0.5
23 201 janga, Riangenel 02-08-1996 Ilion 11.56 sec ptn -0.5
24 164 Fernandes, Jelani 02-12-1993 PAC 11.61 sec ptn -0.7
25 115 Huijben, Bas 09-05-1991 AV Attila 11.63 sec ptn -1.8
26 120 Weltak, Kevin 15-07-1989 PAC 11.65 sec ptn +2.2
27 141 Koehler, David 15-02-1985 Eindhoven Atletiek 11.65 sec ptn -1.8
28 46 Dijk, Ruben van 03-03-1995 AV '34 11.67 sec ptn -0.5
29 103 Jubels, Bas 23-06-1983 AV Phoenix 11.70 sec ptn +2.2
30 134 Godefrooij, Daniël 19-11-1987 AV Atverni 11.73 sec ptn +0.1
31 64 Steenbeek, Yordi 04-12-1993 Hellas Utrecht 11.75 sec ptn -1.8
32 39 Druiventak, Uberto 02-11-1991 AV Sprint 11.89 sec ptn -0.5
33 161 Oomen, Joey 05-07-1990 DJA 11.91 sec ptn +2.2
34 2 Teunissen, Lennart 19-06-1981 Altis 11.93 sec ptn -0.5
35 50 Heij, Rens 29-09-1986 AV Attila 11.99 sec ptn -1.8
36 94 Schepers, Merijn 13-09-1992 Haag Atletiek 12.14 sec ptn +0.1
37 28 Cadsand, Lennart van 20-07-1985 AV Attila 12.21 sec ptn +0.1
38 147 Wouters, Marijn 22-08-1990 AV Statina 12.34 sec ptn -2.0
39 67 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila 12.42 sec ptn -0.7
40 145 Boulakhras, Amin 03-11-1993 AV Fortuna 12.45 sec ptn -0.7
41 170 Gieltjes, Nick 13-05-1995 AV Statina 12.68 sec ptn +0.1
42 171 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 13.12 sec ptn -2.0
  160 Steen, Menno van der 09-01-1994 AV Suomi DNS sec ptn +0.1
  108 Koekkoek, Gavan 18-02-1994 PAC DNS sec ptn -2.0
  116 Reijnders, Joris 05-03-1991 AV Sprint DNS sec ptn -0.7
  110 Moesman, Thijs 15-06-1992 AV Wijchen DQ sec ptn -0.7
  128 Ram, Stijn 21-01-1990 AV '34 DNS sec ptn -2.0
  111 Stevens, Erik 11-03-1991 ARV Ilion DNS sec ptn -0.7
  123 Bertels, Jeremy 27-08-1987 AV Haarlemmermeer DNS sec ptn -2.0
  122 Braun, Pieter 21-01-1993 AV Sprint DNS sec ptn -1.8
  65 Frederiks, Frits 07-10-1989 AV NEA-Volharding DNS sec ptn +0.1
  43 Wittenboer, Jasper van den 04-09-1987 AV De Keien DNS sec ptn -1.8
  212 Taurah, Clarin 01-04-1994 Ilion DNS sec ptn -0.7
  177 Theunissen, Jerom 21-11-1994 Atletiek Maastricht DNS sec ptn -2.0
  96 Jong, Koen de 08-04-1994 AV Wijchen DNS sec ptn +2.2
  97 Scholten, Robin 03-11-1992 AV Wijchen DQ sec ptn -1.8
100m - b-loop9 deelnemer(s)
  72 Anpong, Michael 26-03-1988 Eindhoven Atletiek 11.13 sec ptn +1.0
  176 Gravenbeek, Giorgio 31-05-1987 AV Atverni 11.15 sec ptn +1.0
  129 Barka, Francis 30-04-1991 Climax 11.34 sec ptn +1.0
  191 Meilink, Christiaan 08-09-1992 PAC 11.36 sec ptn +1.0
  202 Bergh, Olaf van den 07-03-1994 Prins Hendrik 11.52 sec ptn +1.0
  154 Bervoets, Martijn 04-03-1992 AV De Keien 11.52 sec ptn +1.0
  31 Groneschild, Rens 07-06-1985 Hellas Utrecht DNS sec ptn +1.0
  55 Boutkam, Jarno 17-02-1990 Prins Hendrik DNS sec ptn +1.0
  155 Yeboah, Kingsley 18-12-1991 PAC DQ sec ptn +1.0
100m - finale9 deelnemer(s)
  107 Codrington, Giovanni 17-07-1988 Groningen Atletiek 10.70 sec ptn -0.1
  156 Brus, Wouter 30-09-1991 Ciko '66 10.79 sec ptn -0.1
  51 Jaegers, Joeri 19-02-1990 AV Attila 10.89 sec ptn -0.1
  225 Philip, Lindell 26-03-1990 Phanos 10.90 sec ptn -0.1
  62 Erve, Koen van 07-02-1991 AV Attila 10.97 sec ptn -0.1
  5 Douma, Marvin 08-12-1993 AV Horror 11.19 sec ptn -0.1
  125 Mutebwa, Jonathan 11-01-1993 Eindhoven Atletiek 11.20 sec ptn -0.1
  157 Jepma, Devron 14-05-1993 PAC 11.20 sec ptn -0.1
  136 Baltissen, Jip 22-01-1991 Haag Atletiek DNS sec ptn -0.1
400m31 deelnemer(s)
  90 Peters, Bram 06-02-1992 Prins Hendrik 47.49 sec ptn  
  179 Spillekom, Dennis 07-08-1990 AV Lycurgus 48.30 sec ptn  
  61 Vastenhoven, Twan van 13-06-1989 AV Haarlemmermeer 48.88 sec ptn  
  166 Pennekamp, Nils 29-05-1987 AV Haarlemmermeer 49.44 sec ptn  
  202 Bergh, Olaf van den 07-03-1994 Prins Hendrik 49.46 sec ptn  
  154 Bervoets, Martijn 04-03-1992 AV De Keien 49.66 sec ptn  
  116 Reijnders, Joris 05-03-1991 AV Sprint 50.38 sec ptn  
  92 Wechem, Tim van 21-10-1988 Phanos 50.66 sec ptn  
  103 Jubels, Bas 23-06-1983 AV Phoenix 50.80 sec ptn  
  75 Kemper, Gijs 13-06-1991 Prins Hendrik 51.24 sec ptn  
  88 Nabbe, Maarten 07-07-1989 Prins Hendrik 51.50 sec ptn  
  148 Pouwelse, Jerwin 02-01-1988 ARV Ilion 51.60 sec ptn  
  203 Graaf, Niels de 28-02-1992 AV Atverni 51.98 sec ptn  
  50 Heij, Rens 29-09-1986 AV Attila 52.07 sec ptn  
  147 Wouters, Marijn 22-08-1990 AV Statina 52.17 sec ptn  
  82 Huijben, Rens 06-02-1986 SV Diomedon 52.30 sec ptn  
  180 Hocq, Vincent 20-12-1982 Phanos 52.81 sec ptn  
  17 Beckhoven, Toine van 01-01-1970 AV Attila 53.13 sec ptn  
  150 Breunissen, Martin 01-10-1979 ACO / Van Elderen 53.28 sec ptn  
  39 Druiventak, Uberto 02-11-1991 AV Sprint 53.58 sec ptn  
  170 Gieltjes, Nick 13-05-1995 AV Statina 54.15 sec ptn  
  171 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 57.22 sec ptn  
  14 Mooyer, Manfred 24-03-1968 AV Edam 57.79 sec ptn  
  30 Bedem, Joep van den 12-06-1982 AV Attila 58.43 sec ptn  
  199 Ivens, Joris 18-03-1960 ACW '66 59.73 sec ptn  
  89 Boon, Paul 21-04-1988 AV Hollandia DNS sec ptn  
  123 Bertels, Jeremy 27-08-1987 AV Haarlemmermeer DNS sec ptn  
  53 Swanenberg, Jelle 05-08-1989 Hellas Utrecht DNS sec ptn  
  129 Barka, Francis 30-04-1991 Climax DNS sec ptn  
  161 Oomen, Joey 05-07-1990 DJA DNS sec ptn  
  137 Pusch, Tsambiko 20-08-1987 Haag Atletiek DNF sec ptn  
800m19 deelnemer(s)
  34 Gurp, Edwin van 06-05-1989 AV Sprint 1.56.66 min ptn  
  224 Volleberg, Donald 01-09-1990 AV Caesar 1.57.21 min ptn  
  173 Nieuwenhuizen, Ralf 27-03-1994 AV Spirit Oud Beyerland 1.57.26 min ptn  
  222 Todorovic, Stevo 29-10-1990 AV Castricum 1.58.55 min ptn  
  22 Nigtevecht, Evert van 19-01-1981 AV Sprint 1.59.39 min ptn  
  117 Storm, Lukas van der 28-12-1986 Prins Hendrik 2.01.54 min ptn  
  200 Oirschot, Pieter van 30-01-1992 AV Generaal Michaelis 2.01.54 min ptn  
  133 Jeremiasse, Michiel 22-07-1990 Spado 2.05.13 min ptn  
  159 Mooibroek, Michiel 04-11-1974 AV Phoenix 2.05.20 min ptn  
  144 Aarns, Niels 27-07-1994 Cifla Nijmegen 2.05.72 min ptn  
  102 Spoor, Joeri 24-11-1990 Eindhoven Atletiek 2.06.22 min ptn  
  15 Avendonk, Jack van 09-04-1967 AV Attila 2.06.73 min ptn  
  112 Potjes, Bennie 07-04-1967 Rotterdam Atletiek 2.07.75 min ptn  
  181 Oudenaarden, Mitchell van 05-11-1988 LADB 2.08.26 min ptn  
  195 Mulder, Oscar 19-04-1983 Eindhoven Atletiek 2.09.59 min ptn  
  169 Mijsberg, Peter 18-08-1965 AV Cifla 2.13.71 min ptn  
  105 Driessen, Jeroen 15-12-1990 AV Wijchen 2.18.62 min ptn  
  143 Cassel, Niklas van 25-02-1980 Loopgroep Goirle 2.32.34 min ptn  
  147 Wouters, Marijn 22-08-1990 AV Statina DNS min ptn  
3000m16 deelnemer(s)
1 45 Nispen, Michiel van 14-10-1982 AV Sprint 8.39.35 min ptn  
2 114 Gentle, Werner 06-12-1986 AV Lopersgroep Deurne 9.05.42 min ptn  
3 109 Tijdink, Frank 01-09-1994 AV Caesar 9.06.25 min ptn  
4 158 Pool, Marcel 19-12-1985 AV Haarlemmermeer 9.12.55 min ptn  
5 36 Laat, Stefan de 15-07-1983 Tilburg Road Runners 9.16.93 min ptn  
6 175 Rijsewijk, Erik van 05-05-1993 Seven Hills Running Team 9.28.80 min ptn  
7 77 Laat, Bjorn de 27-12-1987 Tilburg Road Runners 9.33.76 min ptn  
8 101 Kocx, Bram 10-09-1992 TRR 9.36.21 min ptn  
9 182 Sommers, Joep 15-12-1994 Cifla 9.55.49 min ptn  
10 147 Wouters, Marijn 22-08-1990 AV Statina 9.56.57 min ptn  
11 170 Gieltjes, Nick 13-05-1995 AV Statina 10.16.20 min ptn  
12 33 Rasenberg, Mike 07-03-1988 AV Attila 10.21.50 min ptn  
13 196 Bekers, Frans 31-10-1949 AV Sprint 10.51.46 min ptn  
14 171 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 11.39.22 min ptn  
15 99 Dielemans, Stan 1988 Sprint 12.49.29 min ptn  
16 60 Rullens, Rob 31-03-1992 AV Sprint 13.12.81 min ptn  
110mh3 deelnemer(s)
1 119 Ormel, Jan 19-12-1986 AV Phoenix 15.31 sec ptn -1.9
2 55 Boutkam, Jarno 17-02-1990 Prins Hendrik 16.20 sec ptn -1.9
3 98 Olsthoorn, Mike 31-01-1986 Rotterdam Atletiek 21.53 sec ptn -1.9
110mh - finale3 deelnemer(s)
  119 Ormel, Jan 19-12-1986 AV Phoenix 15.29 sec ptn -0.4
  55 Boutkam, Jarno 17-02-1990 Prins Hendrik 15.55 sec ptn -0.4
  98 Olsthoorn, Mike 31-01-1986 Rotterdam Atletiek DNS sec ptn -0.4
verspringen15 deelnemer(s)
  8 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 AV De Wielingen 6.76 m ptn -0.4
  115 Huijben, Bas 09-05-1991 AV Attila 6.65 m ptn +0.0
  108 Koekkoek, Gavan 18-02-1994 PAC 6.50 m ptn -0.1
  96 Jong, Koen de 08-04-1994 AV Wijchen 6.22 m ptn -0.7
  82 Huijben, Rens 06-02-1986 SV Diomedon 6.21 m ptn +0.2
  94 Schepers, Merijn 13-09-1992 Haag Atletiek 5.89 m ptn -0.3
  18 Blitterswijk, Vincent van 08-05-1979 De Spartaan 5.76 m ptn +0.1
  126 Jansen, Leandro 07-12-1984 Spark 5.61 m ptn +0.9
  93 Schouten, Bjorn 07-09-1991 Spark 5.61 m ptn +0.1
  24 Hoeve, Maarten ter 19-04-1985 De Spartaan 5.41 m ptn -0.3
  145 Boulakhras, Amin 03-11-1993 AV Fortuna 4.93 m ptn -0.1
  171 Klomp, Kevin 14-06-1994 AV Statina 4.77 m ptn -0.4
  38 Kranendonk, Marius 08-01-1988 AAC DNS m ptn  
  67 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila DNS m ptn  
  122 Braun, Pieter 21-01-1993 AV Sprint DNS m ptn  
hoog7 deelnemer(s)
  85 Hanegraaf, Niels 01-05-1990 DJA 1.95 m ptn  
  139 Gageldonk, Mathijs van 22-05-1991 Atledo 1.90 m ptn  
  74 Meel, Roy van 20-03-1990 ARV Ilion 1.85 m ptn  
  214 Hoekema, Tom 03-05-1995 De Spartaan 1.70 m ptn  
  93 Schouten, Bjorn 07-09-1991 Spark 1.70 m ptn  
  126 Jansen, Leandro 07-12-1984 Spark 1.70 m ptn  
  164 Fernandes, Jelani 02-12-1993 PAC DNS m ptn  
hinkstapspringen12 deelnemer(s)
  2 Teunissen, Lennart 19-06-1981 Altis 14.42 m ptn +0.4
  3 Water, Timo de 05-11-1991 ARV Ilion 14.24 m ptn -1.4
  4 Coops, Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 14.18 m ptn -0.2
  8 Hooft, Joeri van der 08-09-1993 AV De Wielingen 13.61 m ptn -0.4
  6 Kesteren, Jelle van 21-11-1985 AV Sprint 13.44 m ptn +0.4
  7 Kranendonk, Jasper 20-03-1991 Typhoon 13.40 m ptn +0.3
  11 Hamond, Glenn van 19-08-1992 AV Attila 13.37 m ptn +0.4
  9 Brouwer, Tim 27-02-1979 Eindhoven Atletiek 13.17 m ptn -0.1
  10 Blangé, Joey 04-09-1991 AV Spirit Oud Beyerland 12.87 m ptn +0.0
  12 Büthker, Bas 14-02-1994 Eindhoven Atletiek 12.37 m ptn -0.1
  67 Scheepers, Philippe 05-06-1977 AV Attila DNS m ptn  
  1 Hage, Sander 25-08-1985 AV Attila DNS m ptn  
polshoog5 deelnemer(s)
  13 Verberne, Cyriel 04-12-1984 AV Attila 5.00 m ptn  
  192 Costanzi, Matteo 05-01-1989 Ilion 4.40 m ptn  
  87 Koppelaar, Rutger 01-05-1993 Ilion 4.40 m ptn  
  59 Jonkers, Leandor 02-12-1989 AV Sprint DNF m ptn  
  189 Zutphen, Alex van 09-04-1978 AV Gouda DNS m ptn  
kogel5 deelnemer(s)
  130 Laat, Frans de 22-06-1946 AV Statina 13.57 m ptn  
  29 Made, Matthijs van der 19-03-1985 Scorpio 12.31 m ptn  
  43 Wittenboer, Jasper van den 04-09-1987 AV De Keien 11.87 m ptn  
  4 Coops, Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 10.23 m ptn  
  13 Verberne, Cyriel 04-12-1984 AV Attila DNS m ptn  
discus6 deelnemer(s)
  213 Dekker, Stephan 17-02-1987 ARV Ilion 50.51 m ptn  
  20 Cremers, Arnoud 09-04-1982 AV Sprint 40.15 m ptn  
  130 Laat, Frans de 22-06-1946 AV Statina 38.90 m ptn  
  190 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 38.86 m ptn  
  29 Made, Matthijs van der 19-03-1985 Scorpio 32.33 m ptn  
  80 Peeters, Rene 03-05-1967 Atledo 29.40 m ptn  
speer7 deelnemer(s)
  21 Veen, Koen van 18-03-1984 AV Attila 58.35 m ptn  
  79 Jonkers, Dimitri 02-07-1991 AV Sprint 52.95 m ptn  
  43 Wittenboer, Jasper van den 04-09-1987 AV De Keien 47.20 m ptn  
  190 Mee, Albert van der 29-01-1960 AV Sprint 45.68 m ptn  
  4 Coops, Robin 09-09-1990 Hellas Utrecht 42.68 m ptn  
  165 Kremers, Hans 01-01-1958 Prins Hendrik 39.78 m ptn  
  170 Gieltjes, Nick 13-05-1995 AV Statina 32.30 m ptn  
4x100m24 deelnemer(s)
1 111 111,62,179,172,   Neo Senioren Ned 2 41.17 sec ptn  
2 90 90,157,5,250,   Junioren NED 42.12 sec ptn  
3 113 113,177,202,46,   EJOF NED 42.55 sec ptn  
4 97 97,110,96,215,   AV Wijchen 45.42 sec ptn  
  225 225,51,156,136,   NEO-senioren NED DNF sec ptn  
  164 164,120,155,191,   PAC DNS sec ptn  
100m Wheelers4 deelnemer(s)
  208 Orru, Raffaele 19-05-1990 AV Sprint 17.32 sec ptn -0.5
  209 Pijs, Bart 18-08-1983 AV Sprint 18.35 sec ptn -0.5
  210 Pol, Richard van de 29-08-1965 AV Sprint 20.77 sec ptn -0.5
  207 Janssens, Sam 1993 AV Sprint DNS sec ptn -0.5
800m Wheelers4 deelnemer(s)
  208 Orru, Raffaele 19-05-1990 AV Sprint 2.07.51 min ptn  
  209 Pijs, Bart 18-08-1983 AV Sprint 2.15.77 min ptn  
  210 Pol, Richard van de 29-08-1965 AV Sprint 2.45.70 min ptn  
  207 Janssens, Sam 1993 AV Sprint DNS min ptn  


1000m jeugd

366 Jesse   Hendriks 02-12-2001 M THOR 3.12.14
361 Arne van der Linde 30-01-01 M AV Passaat 3.16.46
362 Robin  van Riel 30-04-00 M Attila 3.18.00
364 Stan   Schipperen 29-11-2001 M Scorpio 3.21.16
367 Bob   Voets 22-05-1999 M Attila 3.21.41
363 Rick van Riel 15-02-02 M Attila 3.32.37
385 Cyriell           3.37.72
368 Jorg   Schellekens 07-11-1999 M Attila 3.43.22
358 Sebastiaan   Martinot 03-01-2004 M LADB 3.46.91
387 Lars   Laros 19-11-02 M Attila 3.51.97
365 Lars   Schellekens 20-12-2001 M Attila 4.04.72
360 Ivy   Diks 27-07-2002 M Attila 4.15.70
388 Niels   Laros 17-04-05 M Attila 4.34.74
359 Tobias   Martinot 21-03-2002 M Achilles 4.39.34
 
247 Roos   Hop 17-04-00 V Thor 3.11.87
384 Nina   Becx 23-03-1998 V Attila 3.22.44
375 Lieke   Van Tilburg 04-02-2001 V Energie 3.23.02
382 Tessa   Nieuwenhuizen 07-10-1998 V Spirit Oud Beijerland 3.26.39
376 Amy   Hasselton 10-06-2001 V THOR 3.31.26
386 Tessa   Lahay 22-05-98 V Attila 3.36.44
373 Emma   Voets 04-07-2002 V Attila 3.49.84
374 Eva   Nijdam 05-07-2002 V Scorpio 3.53.40
379 Evi van Bladel 09-03-2000 V ACW '66 4.01.52
370 Floor   Alessie 29-03-2003 V Attila 4.04.17
383 Natasja van Beurden 09-03-2000 V Attila 4.06.09
380 Eva    Kipping 15-05-00 V AV Spiridon 4.06.99
377 Sanne   Appels 23-06-2001 V Attila 4.07.06
371 Noortje de Graauw 19-05-2003 V Attila 4.09.51
378 DesirŽe   Trommelen 24-06-2001 V Atledo 4.18.85
372 Fleur   Nijdam 25-09-2003 V Scorpio 4.20.77
369 Bieke   Schipperen 05-03-2004 V Scorpio 4.24.52

Reacties:

T-Meeting

18 jun 2011 - 14:32:51
Bij de Masters is rekening gehouden met gewicht.

Matt

18 jun 2011 - 14:06:17
Een vraag over de gebruikte materialen: zijn de afstanden die zijn bereikt door Frans de Laat (1946) bij kogel en discus bereikt met seniorenmateriaal, zoals de uitslag lijkt te suggereren, of met 60+ materiaal?

T-Meeting

14 jun 2011 - 02:00:35
De tussentijden op de 30m en 60m zijn inmiddels toegevoegd, de 1km van de jeugd komt binnenkort online.

H.Kremers

13 jun 2011 - 21:57:52
Er zit een fout bij de afstand speerwerpen van Albert Hij heeft beslist deze afstand vandaag niet gegooid.Maar deze afstand staat nu wel in de boeken bij de masters 50.