twitter   facebook   rss

Sponsoren


JK Productions


Amarant Groep


Runnersworld Tilburg


Codediggers


Heerkens van Bavel


Interesse

Wedstrijden



close
Loading...


Uitslagen avondwedstrijd Midden-Brabant circuit

30 jun 2012

 Uitslagen van de wheelers staan onderaan

  100 meter                    
startnr naam Cat.   tijd volgorde wind -0.2          
93 Rens Huijben Sen Attila 11.94 3            
97 Justus van Nierop M50 DAK 13.03 8            
149 Vincent Staat C Attila 13.02 7            
159 David Staat C Attila 11.84 2            
227 Mitchel Emmers C Attila 12.65 6            
233 Jasper Dijks D   15.06 9            
234 Joris van Gool C Spiridon 11.77 1            
476 Olivier Somers B Attila 12.00 4            
938 Philippe Scheepers Senior Attila 12.17 5            
                       
Vrouwen       tijd volgorde wind -1.4          
238 Riet Jonkers   Atledo dns dns            
239 Melissa Becer   Attila 16.24 8            
240 Ida Peterse B Attila 13.65 2            
242 Eva Bastmeyer B Attila 13.11 1            
487 Carlijn van den Heuvel C Attila 13.86 5            
241 Eline Bekkers C Attila 14.85 6            
468 Irene van de Velden A Fortuna 15.25 7            
243 Susan Bekkers C Attila 13.78 3            
245 Iris Bastmeijer C Attila 13.84 4            
                       
                       
  400 meter                    
start nr. naam Cat. vereniging tijd volgorde            
97 Justus van Nierop M50 DAK 59.06 3            
148 Emil van der Par C Spiridon 58.89 2            
233 Jasper Dijks C   1.15.06 7            
942 Floris van den Heuvel C Attila 1.09.56 4            
950 Martijn Flipsen B Ateldo 57.24 1            
239 Melisa Meer?   Attila 1.23.63 8            
                       
243 Suzan Bekkers C Attila 1.10.10 5            
468 Irene van de Velden A Fortuna 1.12.48 6            
                       
                       
  800 meter     serie 1 (positie) serie 2 (positie) tijd          
start nr. naam cat. vereniging                
147 Puk van Gool B Attila   7 2.11.27          
230 Tijke Wentink C Attila 4              
229 Glenn Pols C Atledo 8              
231 Bob Voets D Attila 7              
937 Benno Snepgangers B   Scorpio   5 2.08.46          
935 Tim Tinus MSEN Eindhoven atletiek   3 2.04.83          
465 Dylan Rombouts B TRR   8 2.13.41          
466 Roel Verhagen B TRR 2              
467 Kilian van der Wolf B TRR   1 2.01.10          
469 Jop van de Steen A TRR   4 2.08.15          
470 Pim Kocx   TRR 5              
471 Bram Kocx senior TRR   2 2.04.28          
943 Wouter Stokkermans B Ateldo 1              
940 Dani van de Sande C TRR 6              
939 Jordi van de Sanden B TRR   6 2.08.84          
                       
        serie 1              
244 Bente Smagge D Attila 9              
936 Anne-Wil Snepvangers C   Scorpio 11              
474 Larissa op t' Hoog B TRR 10              
941 Kim Lahaije C Attila   9 2.23.01          
948 Nemi Roozemond B DAK 3              
                       
                       
start nr. 3000     tijd volgorde            
  naam cat. vereniging                
95 Jack van Avendonk M35 Attila 9.37.81 1            
94 Gijs Franken sen Attila 11.19.93 3            
952 Johan Flipsen m 50 Ateldo 11.42.26 5            
                       
947 Judi Becx A Attila 11.17.64 2            
951 Indy Flipsen C Ateldo 11.42.14 4            
952 Marit de Roij A TRR 12.09.91 6            
                       
                       
start nr. speerwerpen     1ste 2de 3de 4de 5de beste volgorde  
  naam Cat. vereniging                
92 Bart ter Huurne Sen Attila 50.59 50.17 x 49.05 48.78 50.59 2  
232 Jurre Schepers C Spiridon 24.57 26.44 25.50 25.35 24.38 26.44 8  
229 Glenn Pols C Atledo 31.36 30.25 31.96 31.24 33.25 33.25 5  
234 Joris van Gool C Spiridon 32.44 25.71 29.20 31.88 35.19 35.19 4  
478 J. Himpers masters DAK 28.41 x 25.40 27.13 25.72 28.41 7  
475 Florian Wijnen C Attila 31.35 30.55 25.41 29.67 30.32 31.35 6  
473 Jeroen Farla Senior Atledo 40.49 41.05 35.12 37.99 x 41.05 3  
945 Koen van Veen Senior Attila 54.63 58.26 57.48 55.01 53.93 58.26 1  
                       
242 Eva Bastmeyer B Attila dns              
487 Carlijn van den Heuvel C Attila 27.40 28.94 27.83 28.07 25.00 28.94 1  
243 Susan Bekkers C Attila 28.51 28.47 26.23 28.50 - 28.50 2  
245 Iris Bastmeyer C Attila dns              
                       
                       
  kogelstoten     1ste 2de 3de 4de 5de 6de beste volgorde
start nr. naam Cat. vereniging                
  Mannen                    
229 Glenn Pols C Atledo 9.46 10.12 10.79 9.68 9.64 9.90 10.97 1
475 Florian Wijnen C Attila 8.13 9.48 9.15 9.64 9.37 9.46 9.64 2
                       
  Vrouwen                    
237 Noor Hegeman Sen Attila 8.40 8.94 9.04 8.26 - 8.68 9.04 1
238 Riet Jonkers V65 Atledo 7.49 6.50 7.25 6.81 7.64 7.50 7.64 3
487 Carlijn van den Heuvel C Attila 8.34 7.76 8.45 8.57 8.48 8.02 8.57 2
245 Iris Bastmeyer C Attila                
949 Mies Kuipers v 45 Sprint 6.69 7.52 7.36 7.11 6.86 7.27 7.52 4
                       
                       
  verspringen     2de 3de 4e 5e 6e beste pres eindstand  
start nr. naam Cat. vereniging                
93 Rens Huijben Sen Attila x 6.05 6.24 5.94 x 6.24 1  
232 Jurre Schepers C Spiridon 3.85 3.85 3.72 3.90 3.74 3.90 8  
149 Vincent Staat C Attila 4.76 x 4.73 4.61 4.78 4.78 7  
159 David Staat C Attila 5.57 x x x x 5.60 3  
227 Mitchel Emmers C Attila x 5.21 4.92 x 4.79 5.21 6  
99 Andre Faesen B Attila             dns  
476 Olivier Somers B Attila x 5.24 4.98 - - 5.33 5  
938 Philippe Scheepers Senior Attila 5.80 x x - - 5.86 2  
944 Marco Vervoort masters Prins Hendrik 5.35 5.37 5.42 5.51 5.39 5.55 4  
950 Martijn Flipsen B Ateldo             dns  
                       
240 Ida Peterse B Attila 3.85 4.80 4.43 4.49 - 4.80 2  
242 Eva Bastmeyer B Attila 4.65 4.83 5.06 4.94 x 5.06 1  
245 Iris Bastmeyer C Attila 4.20 3.88 4.00 4.16 4.31 4.31 3  
                       
                       
  Hoogspringen                    
start nr. naam Cat. vereniging prestatie              
149 Vincent Staat C Attila 1.50 3            
227 Mitchel Emmers C Attila 1.55 2            
472 Stephan Campos Senior Attila 1.70 1            
                       
240 Ida Peterse B Attila 1.45 3            
241 Eline Bekkers C Attila 1.35 5            
245 Iris Bastmeyer C Attila 1.35 4            
242 Eva Bastmeyer   Attila 1.50 2            
946 Jolien de Hoon   Prins Hendrik 1.55 1            
                       
                       
  Polsstokhoogspringen     beste prestatie              
start nr. naam Cat. vereniging                
146 Youri van Outheusden B Sprint 2.80 4            
99 Andre Faesen B Attila 2.90 3            
98 Kevin van Zundert   Sprint NM              
481 Mathijs Voets B Attila 2.70 7            
480 Jacco de Jong B Attila 2.80 6            
477 Michael Herijgers   Dja Zundert 3.60 1            
478 Jeffrey Himpers masters DAK 2.80 4            
479 Martijn Kok A Attila 3.00 2            
                       
237 Noor Hegeman Sen Attila 2.80 1            
487 Carlijn van den Heuvel C Attila 2.40 2            
                       
                       
  wheelers                    
start nr. naam Cat. vereniging tijd volgorde            
  100 meter                    
236 Marieke Vervoort T52 VAL (B) 21.13 3            
482 Richard van de Pol M Sprint 21.46 4            
483 Raffaele Orru M Sprint 17.61 1            
484 Elle van Aken-Verkleij V Sprint 29.66 5            
485 Angelique Aarden V Sprint 32.21 6            
486 Bart Pijs M Sprint 18.15 2            
                       
                       
  400 meter                    
236 Marieke Vervoort T52 VAL (B) 1.10.35 3            
482 Richard van de Pol M Sprint 1.28.18 4            
483 Raffaele Orru M Sprint 1.02.68 1            
484 Elle van Aken-Verkleij V Sprint 1.58.35 5            
485 Angelique Aarden V Sprint 2.19.21 6            
486 Bart Pijs M Sprint 1.04.21 2            
                       
                       
  800 meter                    
236 Marieke Vervoort T52 VAL (B) 2.12.30 2            
482 Richard van de Pol M Sprint 3.00.23 3            
483 Raffaele Orru M Sprint 2.02.71 1            
484 Elle van Aken-Verkleij V Sprint 4.09.64 4            
485 Angelique Aarden V Sprint 4.42.03 5            
486 Bart Pijs M Sprint dns              

Reacties:

benno

30 jun 2012 - 13:16:58
hoi bij glenn pols staat dat die 10.97 heeft gestoten maar het was 10.79

Emil van de Par

30 jun 2012 - 12:18:49
de tijden van de 400 m. kloppen niet. ik heb de race gewonnen in 55.89. hopelijk hebben jullie de goede tijden nog en kunnen jullie dit veranderen

Johan

30 jun 2012 - 06:54:38
hoihoi, op de 800 mtr zijn niet alle tijden ingevuld. zijn de tijden van serie 1 niet genoteerd, geklokt of wat dan ook? groetjes